Online konzultace s lékařem

Online konzultace s lékařem

VÝHODY

Online konzultace umožňují pacientům získat profesionální zubní konzultaci z pohodlí svého domova, bez nutnosti návštěvy ordinace.

Pacienti mohou ušetřit čas, vyhýbajíce se cestám do ordinace pro konzultace. Online konzultace také umožňují snížit náklady spojené s cestováním a ubytováním v jiném městě nebo zemi.

Virtuální konzultace umožňují získat naléhavou radu od zubaře, což je zejména důležité v případech akutní bolesti nebo jiných urgentních problémů.

Pacienti mohou získávat konzultace v pohodlném domácím prostředí a zároveň zajistit úroveň důvěrnosti, což může být klíčové zejména při citlivých otázkách stomatologie.

Jaký je postup?

Odpovězte na 4 následující otázky.

Nahrajte 4-6 fotografií.

Vyberte si den a čas konzultace v našem online kalendáři

Zaplaťte za konzultaci.

Ve stanovený den a čas vás budeme kontaktovat prostřednictvím videohovoru ve WhatsApp messangeru.

Získejte odpověď rychle

O online poradenství v naší klinice

Naše online konzultace v oblasti stomatologie představují jedinečnou možnost získat kvalitní zubařskou péči, aniž byste opustili pohodlí vašeho domova. S naším zkušeným a profesionálním týmem stomatologů můžete získat individuální konzultaci týkající se jakýchkoli otázek ohledně vašeho orálního zdraví. Díky pohodlí a dostupnosti tohoto online služby můžete získat naléhavé rady, vyřešit otázky o léčbě a také diskutovat o plánech na zlepšení vašeho úsměvu, všechno to bez opuštění domova.

Pro koho je online poradenství vhodné?

Zaneprázdněné jedince

Ti, kdo mají omezený čas kvůli práci nebo jiným závazkům, mohou využít pohodlí online konzultací, vyhýbajíce se návštěvě zubařské ordinace.

Obyvatele odlehlých oblastí

Lidé žijící v odlehlých nebo těžko dostupných místech mohou také využívat tuto službu a získat přístup k kvalifikovaným zubařským konzultacím odkudkoliv.

Ty, kteří potřebují naléhavou pomoc

Pacienti s akutními zubními problémy, jako jsou bolesti nebo záněty, mohou získat naléhavé konzultace bez dlouhého čekání.

Ty, kdo oceňují pohodlí a důvěrnost

Lidé, kteří si cení pohodlí domácího prostředí a chtějí udržet úroveň důvěrnosti, mohou získávat kvalitní zubařské konzultace online.

Pravidla fotografování

Doporučujeme fotit před zrcadlem při dobrém osvětlení, vždy s bleskem, případně požádat přátele či rodinu, aby vám pomohli.

Nejpohodlnější a nejrychlejší možností je fotografovat chytrým telefonem, z telefonu můžete vyplnit formulář a nahrát pořízené fotografie.

Fotografie celého obličeje
Profilová fotografie obličeje
Fotografie úsměvu
Fotografie úsměvu
Fotografie zubů (nezaťatých)
Fotografie zubů (stlačené)
Horní chrup
image-006
Dolní chrup
Profil vlevo, zuby zaťaté
Profil vpravo, zuby zaťaté
X

Videonávody

Pokud máte 2D (ortopantomogram) nebo 3D (tomograf) rentgenový snímek, můžete poskytnout odkaz ke stažení.

Objednání na online konzultaciDopravní informace

  • 4
  • 5
  • 12
  • 20
  • 54
  • 59
Plánování trasy
Objednat se online
Benefit-plus card